Siema.Potrzebuje parę odpowiedzi . Zacznę od tego ze na luzie normalnie się wkrecac do odcinki a gdy jadę to do 3.5 tysiąca i jak by odcinka była . Pod kompem wyskakuje nie szczelność .niby gołym okiem tej nieszczelnosci nie widać. Druga sprawa stan paliwa pokazuje 1/4 baku rezerwa się nie świeci samochód normie gaszony a rano nie chce odpalić .nie dawno została zakupiona od gości z wyszkowa i nie powiedzieli o paru zepsutych rzeczach.z góry dziękuję za pomoc