Skocz do zawartości

Czapka69

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czapka69

  1. Witajcie, jest to mój pierwszy post na forum także pragnę się przywitać :) Mam problem z dołożeniem tempomatu. Przy zmianie pająka na odpowiedni z tym samym wyposażeniem wyskakuje błąd dsc czujnik kąta skrętu. Sęk w tym, że niestety wszytko jest zrobione, bynajmniej moim zdaniem, tak jak być powinno - odpowiedni pająk pod wyposażenie auta, taśma ustawiona centralnie, zakodowany tempomat w ncs. Wszystkie funkcje działają poprawnie, czyli wycieraczki, kierunki czy też sam tempomat. Próbowałem dokonać resetu czujnika kąta skrętu przez tool32 oraz w ista i niestety kontrolka znika na chwile, by przez chwilę zaświecił się abs i powrócił błąd czujnika kąta skrętu. Dodam, że po powrocie na stary pająk wszytko działa jak należy. Tu nasuwa się pytanie - czy należy w jakiś sposób zakodować nowy czujnik skrętu pod numer VIN i jeśli tak to jak? Próbowałem wykonać to przez Tool32 wpisując numer VIN i resetując ten czujnik. Czy ewentualnie jest możliwość przełożenia czujnika ze starego pająka? Biorę pod uwagę, że kupując część używaną w nowej centrali sterującej może być uszkodzony ten element, czy można to jakoś zdiagnozować?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.