Witam, Staralem sie znalezc porownanie tych dwoch silnikow w poprzednich tematach, ale niestety nie udalo mi sie. Jestem tu nowy, wiec jesli juz bylo to maglowane to prosze jedynie o linka. Jesli nie to mam do Was pytanie: Jaka jest roznica pomiedzy tymi dwoma silnikami 3.0d , 184 KM do 2003r i 2004 montowanym od 2003 wzwyz ? Ktory polecacie ? jak z ich eksploatacja i zywotnoscia ? Czy warto dolozyc te kilka tysiecy do tej mocniejszej jednostki ? Z gory wielkie dzieki!!!