Witam, Na wstępie zaznaczę, że nie znalazłem odpowiedzi ani w Google ani na Forum. Mam błąd PDC. Żadna czujka nie działa, więc zakładam, że to może być sam moduł lub wiązka. Niestety nie mogę go znaleźć. Wg informacji z internetu, moduł PDC powinien znajdować się pod kołem zapasowym. U mnie jest sama blacha - nie ma ani modułu ani kabli. Czy jest jakieś inne miejsce gdzie może znajdować się ten nieszczęsny moduł? Moje BMW to E60 550i 2008 (USA) Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc