Witam, wszystkich forumowiczów. Na wstępie chciałbym oznajmić że jestem tutaj nowy :D Zdecydowałem się na kupno 5er ponieważ się zakochałem po przejażdżce 200 km E39 520iA. Chciałbym się dowiedzieć od starszych stażem kolegów jakie są najczęstsze usterki w tych Beemkach. Moje BMW to E39 530iA +LPG Mpakiet, SHADOWLINE. ps. Jak dodawać zdjęcia do tematu?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.