Witam.Posiadam e90 330D automat.Jadąc autem zatrzymałam sie na 10 min,silnik wyłączony.po tym czasie nie mogłam ponownie go odpalic.Wyskoczyla czerwona kontrolka silnika i żadnej reakcji na właczenie przycisku start.Po ok godzinie auto odpaliło,a kontrolka zgasła.W ciągu roku już trzeci raz sie to zdarzyło.po podłączeniu do komputera nie wykazało żadnych błedów.Nikt nie wie o co może chodzic.Proszę o jakieś wskazówki.