Witam, Mam na imie Dominik,jestem tu nowy.Auto jakie posiadam to e36 compact z silnikiem m57. Problem jaki mnie dotyczy to rozkodowujace sie immo,gubi synchronizacje,praktycznie po przejazdze,musze robic synchronizacje inpa.Blad ktory wyskakuje to 7669 ews.Robilem juz klon ews a,sprawdzalem instalacje.Kupile drugi zestaw ecu,pestka,ews.Dzialalo 4 dni bez zarzutu,po czym znowu problem.Nie mam pomyslu jak to rozwiazac.Dzwonilem do kilku fachowcow od immo,ale żaden sie nie chce podjac usuniecia. Prosze o pomoc,pozdrawiam