Od roku jeżdżę BMW E65 30d 218KM z 2003 roku. Przejechałem prawie 8k kilometrów. Obecny przebieg 330tys. Jestem przed wymianą oleju w skrzyni. Delikatnie szarpie, jednak dziś po raz pierwszy miałem dziwny objaw. Jechałem sobie bez szaleństwa, nagle stuk, autem szarpnęło, a kontrolki skrzyni jakby się resetowały, po czym powrócił tryb D. Zwykle po resecie skrzyni przez jakiś czas szarpnięcia są nikłe i tak się stało. Mam wrażenie, że podczas jazdy mi się skrzynia zresetowała. Dodam, że po odpaleniu auta wyskoczył mi komunikat oz przypomnieniem o serwisie. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale czy to możliwe, że skrzynia zresetowała się podczas jazdy? Czy mam się czegoś obawiać?