Witam, posiadam E60 z 2004r. Automat. Nie świeci check, nie mozna się połączyć przez obd2. Sterownik jest sprawny był sprawdzany. Na kablach do zasilania ECU brak prądu. Bezpieczniki też sprawne. Ktoś miał podobnie? Albo ma schematy zasilania?
No własnie nie ma. Jest tam SGM ( Sefety and Gateway module) oraz KBM (Body Basic Module). Zaczynam się zastanawiać czy tą bramką nie jest w sobie SGM... Na elektronice trochę średnio się znam... :(
Witam, przy rozbieraniu konsoli środkowej z tyłu znalazłem taką kostkę zaślepioną do niczego nie podłączoną. Ktoś może wie do czego ona jest? :?: https://zapodaj.net/472fd0a731469.jpg.html
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.