Witam srawa dotyczy wersji w automacie...odpalam auto i jestem na N wciskam delikatnie pdał gazu(0.5-1cm) to sie normalnie wkreca na broty ja przycisne o wiele mocniej to wkreca sie czesto szarpnie i zatrzyma sie na 3.5 czasem na 2.5 itp...moze to wina skrzyni i przechodzi w tryb awaryjny? podczas jazdy na biegu D jest tak samo. mysle tez ze moze to wina egr/przepustnicy/gaznika? pomoze ktos? bede wdzieczny hehe