Witam wszystkich posiadam e46 z silnikiem 2.3 170KM ze skrzynią automatyczną. Niedawno na desce rozdzielczej pojawił mi się tryb awaryjny skrzyni biegów. Bardzo mnie to zastanowiło czemu tak się stało gdyż stan oleju jest odpowiedni zmiany biegów odbywają się prawidłowo. Po podłonczeniu pod podłączeniu do komputera wyskoczył taki błąd : Kod błędu: 151 CAN-BUS Nieprawidłowy sygnał hamowania Rozpoznanie systemu: EGS GS8.60.0 Co to może oznaczać i czemu się ten tryb zaswiecil? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-)