Dobry dzień :D Mam na imię El@ i swoją przygodę z bmw zaczęłam już w 2009r....wtedy jeszcze raczkowałam i otarłam się o temat ale pomalutku,małymi kroczkami złapałam bakcyla :lol: :lol: :lol: :lol: Jestem aktualnie posiadaczką e46 (laluni) 2000r.115km.combi.... Mam tylko nadzieję że jest tu więcej FORUMOWICZEK!! :D :D :D :D :D Pozdrawiam i do zobaczenia na drodzę. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: