Dziękuję za odpowiedź, Trapi mnie jednak jeszcze kwestia tej książeczki, z tego co wiem w BMW od jakiegoś czasu posiada tylko książeczki elektroniczne, a w kilku samochodach które miałem okazje oglądać była ona bezproblemowa dostępna. Nie mając do niej dostępu oznacza, że jest ona dostępna tylko w ASO po podpięciu do komputera? Da się jakoś ewentualnie zrobić tak aby była ona dostępna także dla użytkownika auta?