Cześć wszystkim. 2 razy regenerowalem (900zł na nowej listwie zf i raz na gwarancji), 2 razy kupowałem uzywke. Obecnie auto stoi bo znów się rozleciala. Ze względu na powalajacy koszt oryginalnej szukam alternatywy. Czy ktoś z was montowal przekładnie firmy NTY bądź bergmann bądź innej firmy krzak która nie rozleciala się po montażu? Żeby chociaż te 24 miesiace gwarancji przejezdzila. Uprzedzając nowe zawieszenie, pompa wspomy z nowym atf'em itd. Mam po prostu chyba pecha. Drugie coupe i znów ten sam problem ze wspomaganiem.