Treść opublikowana przez maniek71
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam Kompletny zestaw sprzegla do 2.0d m47n2
-
Chip tuning dolnyslask opolskie
Witam, Jak w temacie mozecie polecic jakis dobry warsztat zajmjjacy sie chipowaniem. I czy ktos robil lub slyszal o strojeniu u Rogera z Nysy w zasadzie mam niedaleko a slyszalem ze gosc sie zna.
-
Wartosci wtryskow 2.0d
Tak temp. Jest w okolicsch 90stopni na jalowym biegu sprawdzane. Bledy mam 4 swiece zarowe plus teraz cos z ibs'em Jeden blad z pompa elektryczna od ogrzewania na postoju tego REST. Takto nic wiecej. Dzis sprawdzane po przejazdzce godzinnej i fajnie w granicach 0.1 do 0.4 wszystkie. Ok czyli moze byc przybrudzony i przycina a reszta koryguje.
-
Wartosci wtryskow 2.0d
Witam Mam taka zagwozdke co jakis czas sprawdzam parametry i zastanawiaja mnie dziwne wartosci. Na wtryskach z 2 tygodnie temu sprawdzalem mialem 1. - -0.79 2. - +0.36 3. - -0.43 4. - +0.87 Podczas jazdy wszystkie wchodza blizej '0' czasami skacza Wczoraj na 4. mialem wartosc podczas postaoju +2.12 i na 2 tez wzroslo do ponad -1. wiem ze norma to +\-3 ale dziwne ze kazde sprawdzenie daje inne wartosci mi wtryskow. Dodam ze kazdy pomiar daje inne wartosci czasami czasami sa kazde bliskie 0 ale najczesciej 4 cylinder pokazuje powyzej 1 - 2. Tak samo kiedys slyszalem ze suma powinna zawsze wynosic 0 u mnie wynosi 0.01 moze blad programu. Czy cos sprawdzac lub robic bo ciagle sie waham czy wtrysk leje czy sie przycina lub moze tak ma byc i martwic sie powinnienem jak stale.pokazuje powyzej + 2-3 mg
-
Dębica Frigo HP2 opinie
Proszę o opinie tych opon szukam czegos do Swojeje e91 2,0d mają dobre opinie i parametry i cena fajna. rozmiar 205/55/16 kupimy juz za 800zl. lub co innego możecie polecić chodzi mi o sprawdzone opony a nie o słyszenie.
-
Ładowanie niestabilne
Wyglada ze mam IBS ale tez mam jakąś rurke z podcisnieniem od strony + z boku wychodzacom co to jest? I podczas jednej trasy przez prawie 350km mialem ladowanie poziom 15.1 kolejne 200km juz 14.1V. Dzis wracam do domu bede sprawdzal co to moze byc. Wydaje mi sie ze aku już ma chyba z 5 lat wiec tez i jego podejrzewam.
-
Ładowanie niestabilne
Jade w trasie i ladowanie ciagle 15 - 15.4. Jak dojade na miejsce wyciagne wszystkie manele i sprawdze czy mam ibs. Dodam ze jak zazwyczaj auto sprawdzalem od dwoch miesięcy to ladowanie zazwyczaj bylo w okolicach 14.2. Jesli mam ibs to w takim razie nic zlego z tym ladowaniem. Ostatnio jak zauwazylem ze tak sie dzieje to nastepnego dnia rano mialem juz 14 a popoludniu nie sprawdzalem. Czy moze miec zaleznosc jesli jest cieply. I czy cos sie moze stac z gakim ladowaniem jak mam jeszcze z 700km do zrobienia.
-
Ładowanie niestabilne
Witam, Mam problem otoz w mojej e91 zauwazylem od pewnego czasu dziwne zachowania. Tzn raz aku mi laduje na 15.1 podczas jazdy. Po jakims postoju spada do 14.3 przy kolejnych odpaleniach jest loteria raz tak raz tak. Bledow brak. Od czego zaczac sprawdzanie?
-
E90 320D Problem z temp. silnika
Dzis podczas staru ze swiatel od temperatury 92stopnie jazda jednostajna 80km/h 2500obrotow odcinek okolo 8km temperatura spada do 77 78 stopni. Wiec cos mam ruszac czy sprawdzac
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
To moze i ja zadam pytanie bo nie doczytalem odpowiedzi konkretnej. Podczas jazdy temperatura 82 85 jak stoje wzrasta 90 94. Zasganawia mnie temperatura podczas jazdy czy nie spada za nisko. Spalania nie znam auto mam od niedawna Jesli wymieniac termostat to czy jeden czy oba?
-
E90 320D Problem z temp. silnika
To moze i ja zadam pytanie bo nie doczytalem odpowiedzi konkretnej. Podczas jazdy temperatura 82 85 jak stoje wzrasta 90 94. Zasganawia mnie temperatura podczas jazdy czy nie spada za nisko. Spalania nie znam auto mam od niedawna Jesli wymieniac termostat to czy jeden czy oba?