Witam, na samym poczatku chcialbym sie przywitac ze wszystkimi uzytkownikami i przepraszam za brak polskich znakow, nie mam mozliwosci ich wpisywania. Od niedawna jestem szczesliwym uzytkownikiem e38 na ktora nie moge narzekac, lecz mam jeden problem. Mianowicie mam problemy z nawiewem, regulacja temperatury i miejsce nawiewu tj. szyba, nogi itd. dziala tylko po stronie kierowcy. Po stronie pasazera grzeje tylko na nogi, i tylko gorace powietrze. Szukalem odpowiedzi za pomoca opcji ´szukaj´ lecz nie znalazlem odpowiedzi. Mial ktos, juz moze taki problem? Pozdrawiam.