Witam posiadam BMW X5 e70 z 2007 roku 3.0 diesel 235 koni problem jest tego typu ze kupilem hak westfalia z przeciętą wiązka i modułem dedykowanym do mojego pojazdu. Mam instrukcje montażu i w 90% wiem gdzie i jak połączyć jednak nie chce ryzykować bo nie jestem fachowcem w tej dziedzinie. Specjalisci nie chca sie podejmowac bo boja sie ze cos moze pójść zle i zepsuje sie cos innego w aucie. Czy ktos ma zamontowany taki hak i moglby zrobic zdj jak wygla połączenie elektryki. Lub podpowiedzieć jak to wyglada.