-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 odpowiedział(a) na Igor1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie mówię że auto jest złe, tylko że dyskwalifikuje je cena, bo moim zdaniem 32.900 za takie auto to jest przesada bo za te pieniądze można młodsze kupić lub ten sam rocznik na wypasie ale bez walonego przodu. Szczerze ja nie chciałem tracić czasu i poprostu spojrzałem jeszcze do komory silnika ze względu że właściciel otworzył, zobaczyłem że spocony w dwóch miejscach i dałem sobie spokój. Zapytałem się ile opuści z ceny, powiedział że 100zł bo mu nie zależy na szybkiej sprzedaży i tyle. Podziękowałem i już.
-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 odpowiedział(a) na Igor1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, maska, zderzak i dwa błotniki. Gdyby to jeszcze tylko drzwi były malowane to jeszcze by przeszło ale tak to pachnie dzwon. Auto nie dawno było polerowane bo jeszcze gdzie nie gdzie widać pastę ;)
-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 odpowiedział(a) na Igor1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, byłem i oglądałem to autko i mogę ostrzec innych kupujących że auto miało cały przód malowany, sprzedawca się zarzeka że niemożliwe ale miernik mówi prawdę i za te pieniądze nie warto sobie zawracać głowy. Pozdrawiam i szukam dalej ;)
-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 odpowiedział(a) na Igor1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadnie podrasowane zdjęcia, też od razu mi rzuciło się w oczy :shock: Koleś trzeci raz ją już wystawia, także nie napalam się ale właśnie takiej wersji szukam. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, jak jutro mi się spodoba to będę pisał do bimmer-check żeby ją sprawdzić ;)
-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 odpowiedział(a) na Igor1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do wyposażenia też wiem co tam jest ;) Nie wiem jak mam sprawdzić przebieg tego auta czy nie cofany, na stronie historia pojazdu.gov wychodzi że facet rocznie robi 6000km przez cztery lata trochę to dziwne że tak równo co rok. Jest jakaś możliwość sprawdzenia historii pojazdu za kasę od początku wyjechania z salonu, co było robione, jaki przebieg był jak wjechała do polski itd. ?
-
Co sądzicie o tym bmw? WBANC71050B646818
Igor1975 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędę oglądał jutro te bmw i chciałbym jak najwięcej się o nim dowiedzieć ponieważ chciałbym kupić. Podaję link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e60-3-0-d-218-km-full-opcja-bi-ksenon-navi-dvd-skora-super-stan-ID6A6E8f.html Nr vin: .WBANC71050B646818 Bedę wdzięczny za wszekie info ;)