Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy więc na początek się przywitam :) jestem Wiktor i jeżdżę 730i e38. To pierwsze forum jakiego jestem czlonkiem, wiec z gory przepraszam jesli moj temat nie bedzie napisany tak jak powinien. Tyle słowem wstępu. Od jakiegoś czasu moja siódemka kuleje na niskich obrotach, nie przyspiesza, czasami przygasa momentalnie po odpaleniu. Podłączałem ją pod kompa i jedyne co pokazało to błąd sondy, zamówiłem już dwie boscha, jutro wymienię. Borykał się ktoś z was z podobnym problemem ? Jutro sam znać czy jest poprawa:)