Siemka , posiadam E32 3.0 r6 czysta benzyna . Dwa dni do tyłu przeczyściłem przepustnicę benzyną astrakcyjną łącznie z silniczkiem krokowym , wymieniłem kable zapłonowe i świece na te najtańsze . Nie jeżdżę nią zbyt dużych tras i zbyt często. Nie ma reakcji wgl na linkę gdy ją popuszczam obroty są ciągle zawyżone nawet gdy linka jest totalnie luźna . Obroty skaczą jedynie na biegu jałowym między 1000 a 2000 regularnie w tym samym czasie. Jest ktoś w stanie pomóc i podpowiedzieć co to może być ?