Witam, chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się kupic te lampy czy lepiej kupic zwykle i do tego ringi ledowe. https://allegro.pl/reflektor-lampa-ringi-angel-eyes-fk-bmw-3-e46-98-i7297426205.html
Witam, kupiłem niedawno bmw e46 które trochę stało. Nagrałem sobie muzykę na płytę CD-R philipsa. I jest taki problem ze radio nie czyta płyt. Słychać jak w bagażniku zmieniarka działa i zmienia płyty. A w radiu wyskakuje CD CHECK a po paru sekundach NO DISC. Próbowałem już nagrywać najwolniejsza prędkością ale to nic nie dało. Plyty nagrywalem jako audio.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.