Cześć, mam pytanie, zakupiłem sobie nowe lampki oświetlające tablicę rejestracyjną z tyłu bo jedna nie działała i myślałem że to żarówka, Ale okazało się że to jednak nie żarówka bo jak wymieniłem to ta z prawej dalej świeci na nowej lampce a ta po lewej nic, oczywiście zamieniłem jedną z drugą. I faktycznie się okazło że coś jest nie tak z lewą ale to nie kwestia żarówki. Ktoś poradzi od czego zacząć szukanie?