witajcie, mam dziwny problem z klimą w BMW 118D 2005r Założona nowa chłodnica klimy Klima nabita teraz ciekawostka jak odpalam auto klima nie startuje, klikam * na panelu nie wstaje. Podłączam komputer DELPHi wymuszam wyłączenie sprężarki po czy włączam i klima działa.... chłodzi wszystko działa .. reaguje na klikanie po panelu .. do następnego postoju. na kompie zero błędów.. Macie może jakiś pomysł??