Treść opublikowana przez szaqall111
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
w przerwie wleciała nowa kierka
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Pany pytanie o głośniki do Naszych bolidów? Mam podstawową wersję audio bez wzmaka. Planuje dołożenie wzmaka biorąc sygnał z subów pod fotelem. Tylko jakie głośniki wybrać: Match MS 4X-BMW.2 BMW 4XMS WSPÓŁOSIOWE czy Gladen HG-100Z-3 czy Rainbow MR 100 Vanadium A jakie suby pod fotel? Czy.taki zestaw AUDIO SYSTEM X 200 BMW EVO 2 Wzmak który już jest to Gladen Mosconi 120.4 Możecie coś poradzić???
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Auto jest Twoje??? To co się zastanawiasz co powie jakiś Mirek o Twoim aucie?Nonsens.... Rób i się nie zastanawiaj
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
No właśnie a propo przednich lamp,czy adaptive LED kontra bixenony skrętne z doświetlaniem to aż taki przeskok?warto to robić?!
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Hydrografika, miał być czarny połysk, ale kupiłem już zrobiony w hydro, musiałem zamontować do montażu wydechu. Jak się znudzi pomaluje na czarno... Listwy będą na czarno na bank...pytanie czy będą nowe czy te co mam w hydrografice?!
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
parę foci nowe gadgety:
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Cześć, o czm mówisz?
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Woow jest różnica,ciszej.......cool
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Dzięki za miłe słowo i rzeczywiście drzwi miałem z 1-2 mm wysunięte(miałeś rację)... cofnąłem rygle i sprawdzę wieczorkiem czy jest ciszej...
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
po przerwie,zmiany:-) Przed Miejsca jest mnóstwo Po jutro więcej:-) Zmieniłem kolor wzmocnienia na mój ulubiony :D
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
dzięki jeszcze raz:-) a ja mogę brać tłumiki z 335 F30 do F31 ? one są takie same?
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
dzięki dobry człowieku, niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :-) Czy może wiesz jaka średnia rur w 335i? bo chce dobrać odpowiednie końcówki
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Ja, ja nie krzyczę :-) strasznie ciasno jest przy tym haku, patrzyłem pod samochodem i jeśli wejdzie to musi tam być 2- 3 m luzu
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
wiem, że tłumik jest dalej ale chodzi o prawą rurę/końcówkę czy na pewno wejdzie? Nie chce kupować tłumika dyfuzora i końcówek tłumika na darmo?!
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Końcówki były już z wydechem więc nie kombinowałem. Czy w swoim aucie masz hak elektryczny..pytam bo też chce zamontować ostatni tłumik z 335 i by mieć po jednej i drugiej stronie rurkę ale pytanie brzmi czy mi się to uda z hakiem elektrycznym?
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
no właśnie prześledziłem Twój wątek i zobaczyłem, że Olsztyn... daj proszę na priv swój numer
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
To zapach z ali. Mam już go dość długo uvo i ciagle ładnie pachnie... Dzięki za namiary na namiary o listwie poogladam i zdecyduje czy je wyjąć czy nie?!
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Lubię żolty, ale robiłem to głównie dlatego że niebieski/czerwony są oklepane.. Tak dywaniki lato to cza rny welur, a znaczki na razie zostawie... To naklejka także odwracalny mod.. Możecie powiecie mi jak zdjąć by nie połamać listwy przy szybach?
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
fotele, kanapa, kiera, boczki obszyte i wygląda to wg mnie ładnie wymieniłem też, gałkę na bardziej pasująca do wnętrza dekor centralny i lewy nawiew znajomy zrobił hydrografikę( reszta elementów będzie rozkręcana i malowana w wolnej chwili) na koniec dołożyłem listwy pod progi zakodowałem ponownie lampy tylnie bo co jakiś czas migał mi wsteczny P.S. Jakby ktoś był zainteresowany to sprzedaje wyświetlacz 8,8 cala--zmieniam na androida
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Mam pytanie, jak jazda na Eibach prokit...dużo twardziej, amortyzatory masz serie?Ciągle bije się z sobą czy zakładać:-) Jeździsz głównie sam czy w 3-4 osoby?
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Dobra minęło trochę czasu i znalazłem powód nie działających mat w fotelu kierowcy. Powodem był kabel masowy z wtyczki fotela do modułu.... kolejne mody w planach:-)
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Ello ja położyłem instalacje, dokładnie 1 plus do elektr lędźwi i 1 plus do podgrzewania To mam zrobione... tylko działa mi fotel pasażera, a kierowcy fotel ma problem z grzaniem:-(???
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Panowie mam problem, może podpowiecie co sprawdzić Zmieniłem fotele ze zwykłych na podgrzewane i z elektrycznie reg. lędźwi- dodałem kable, zakodowałem i działa mi fotel pasażera a kierowcy działa mi elektryczna regulacja ledźwi a podgrzewanie nie... co moge sprawdzić?? 2 bezpieczniki pod maską sprawdziłem wtyczki od auta do fotela sprawdziłem( dochodzi plus) co mogę sprawdzić? moduły mają inne nr SN czy tak może być?
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
zabawe z wymianą IHKA3 odpuszczam, bo to na nagrzewnicy jest?! ok ten sprzedam... kupie odpowiedni to nie problem. Tylko jak dalej podłączyć?kable do fotele itd...
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Ello, skoro że szycie jeszcze trwa wpadłem na pomysł wymiany manualnych foteli na podgrzewane elektryczne Czy ktoś mógłby poradzić/ rzucić schematem jak podłączyć takie fotele? skąd odkąd sie powpinać by mieć elektrykę i grzanie Na pewno wymieniam panel: pytanie czy panel może być z 2017 roku czy musi być z tego roku co auto czyli ze starszym oprogramowaniem>? pomożecie? ze skrzynki bezpieczników które bezpieczniki mogę wykorzystać pod plus do foteli? czy muszę jakieś kable podłączyć pod FEM czy pod REM?