Witam serdecznie, Proszę o pomoc. Czy możecie mi wskazać komplet potrzebny do montażu tablicy z przodu w F30 335i 2014r. M-PAKIET. Wiem, ze potrzebna jest blenda, mocowanie tablicy do mpakietu (51118054157) Jaki dokładnie zestaw śrub, podkładek itd. jest jeszcze potrzebny ?
Witam wszystkich, Chciałbym was prosić o pomoc, (E92 2.0D 177KM, 2008 ) mianowicie jak dokładnie nazywa się element na zdjeciu ? Czy jest to rura elastyczna od EGR ? Jak widać element jest uszkodzony i po dwóch dniach poszukiwań nie znalazłem w sprzedaży żadnej sztuki.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.