Witajcie Miałem lekka stłuczke. Wjechałem centralnie przodem człowiekowi w tył auta. Generalnie maska cała, poduszki i kurtyny nie wystrzeliły. Zderzak mój nie ucierpiał bardzo i jest do uratowania. Wgiął się tylko na wysokości grilla. Natomiast pojawia się błąd: Ograniczone działanie wspomagania kierownicy Wspomagania w moim odczuciu działa prawidłowo Bład powraca po czyszczeniu błędów komputerem Co dalej sugerujecie wykonać