Czy to umiejscowienie tabliczki zamionowej jest normalne (foto nr 1) ? bo jak byłem dzisiaj na przeglądzie to diagnosta zwrócił mi uwagę, że zazwyczaj są tak jak by w nadkolu (foto nr 2). Mam komputer Active steering w pobliżu miejsca gdzie zazwyczaj się przykleja tą naklejkę nie wiem czy to coś zmienia, rocznik 2003.
Witam , mam pytanie do osób znających się na temacie, czy mastyki w E60 z 2003r mogą być miejscami tak jakby maźnięte/rozmazane pędzlem fabrycznie ? Bo mam w nadkolu z przodu z prawej strony za kołem tak wymazane mastyką (tam gdzie są wkręty na dole to jest mocowanie tego plastiku na których trzymają się te długie plastikowe progi ) : https://zapodaj.net/c0443a2ebc0f2.jpg.html z lewej strony natomiast wygląda to tak https://zapodaj.net/5f82cb0d4598b.jpg.html
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.