Skocz do zawartości

xhezzu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Ostatnio miałem stłuczkę z innym pod marketem, wyszło z jego winy i teraz mam pytanie głównie odnośnie zderzaka (posiada czujniki cofania) Ile by kosztowała naprawa zderzaka i czy nie lepiej uświadomić ubezpieczalnię, że będzie potrzebny nowy? Ogólnie to ucierpiał błotnik, zderzak i felga. Jak ktoś może to podałby szacowaną cenę ogólnej naprawy? Zderzak 1/3 Błotnik Zderzak 2/3 Felga Zderzak 3/3 Z góry dziękuję za pomoc :D
  2. xhezzu odpowiedział(a) na xhezzu temat w E46
    Dzięki wielkie :) Znajomi wmawiają mi cały czas, że to jest uszczelka pod głowicą rypnięta (jeden z nich to wicemistrz polski w drifcie) na początku się tym kierowałem bo ma jednak bmke i przy niej grzebie czasami, ale jak odwiedziłem 5 mechaników i każdy stwierdził, że to będzie coś grubszego niż uszczelka to przestałem mu wierzyć :roll:
  3. xhezzu odpowiedział(a) na xhezzu temat w E46
    Jakieś 1l/300km, staram się dolewać regularnie Co 2-3 dni. Tak dymi na niebiesko :/ i bardzo rzadko dymi na taki "piaskowy kolor" nie wiem czemu, przez rok miałem może z 10 razy taka sytuacje
  4. xhezzu opublikował(a) temat w E46
    Witam! Jestem posiadaczem bawarki, która lubi gasić swoje pragnienie olejem (1 litr oleju maksymalnie na 7 dni), płynu chłodniczego trochę mniej, ale tez widać, że coś jest nie tak i co jakis czas musze dolac... Odpalam auto, zostawiam na luzie i na przywitanie skaczą mi obroty zakres ok. 0.5 - 1tys. (Po podjechaniu do mechanika bez terminu zdążył mnie uświadomić, że czeka mnie remont silnika i że na początku pracuje mi tylko 1 cylinder (albo 1 nie pracuje, nie pamiętam, ale po chwili przestaje i wszystkie dzialaja)) Podczas spokojnej jazdy i zmiany biegów na 1.5k - 2k obrotów jest w miarę neutralnie i czasami tylko plunie olejem, gorzej jak spróbuję na 3 go lekko depnąć i przy 80km zostawiam za sobą wielką chmurę dymu... tak samo przy jeździe pod górę, ruszaniu ze świateł itd. Udało mi się zdobyć autko zadbane, przed zakupem szukałem na forach i jedynym minusem jakim przeczytałem jest znienawidzona ruda, dopiero po zakupie moją przeglądarkę zaatakowały tematy odnośnie tego silnika który posiadam... O remoncie już wiem, mam tylko pytanie, miał ktoś z was podobną sytuację? Wie co temu autku dolega? Ile będzie mnie to mniej więcej kosztować? Aaaa i mechanik mówił też o pierścieniach (nic wiecej nie zrozumiałem bo zaczeli sie smiac, ze nie wiadomo czy to benzyniak czy diesel w gazie)... Znajdź w dzisiejszych czasach dobrego i poważnego mechanika... pozdrawiam! :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.