Witajcie, Podłączam się do tematu u mnie straciła całkowicie moc i chyba jedyny możliwy błąd który można z tym powiązać po diagnostyce to ten 4677. Po skasowaniu silnik pracuje normalnie ale tylko do 3 tys obrotów i dalej nie kręci a następnego dnia znowu łapie muła i błąd 4677. Walczył ktoś może z tym? Z góry dzięki za każdą pomocną poradę :wink:
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.