Witam Wszystkich Forumowiczów. Mam kolejny bardzo dziwny problem z samochodem który nie może rozwiązać żaden mechanik z Krakowa. Kiedy moja BM-ka łapie temperature i próbóje się przełączacyć na gaz, dochodzi naraz do: * zapalenia się kontrolki ABS, ASR, Hamulec ręczny * radio wyłącza się * nawiew wyłącza się *samochód ma kompletny brak mocy lecz nie gaśnie * samochód nie reaguje na pedał gazu. Po zgaszniu, samochód nie odpala, przez kilka godzin aż ostygnie, a nastepnie odpala. Można go za to natychmiast odpalić z kabli. Czy ktoś ma wogóle pomysł o co chodzi??!!