Witam, mam taki prawe przednie głośniki trzeszczą. Podpialem pod lewą stronę i głośniki działają. Mam wzmacniacz z alpiny i głośniki tak samo. Co może być przyczyną? Padnięty wzmacniacz? Z góry dziękuję za pomoc.
Witam,prawe lusterko nie składa się i nie ma regulacji,ściągnąłem boczek i kostka była wypięta,gdy podłączyłem nie działały lusterka i szyby.odlaczyłem przy samym lusterku i sZyby i lewe lusterko działa podpinam nic nie działa co może być przyczyną?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.