Witam, kilka dni temu auto zgasło mi podczas jazdy i pojawił się komunikat dopływ paliwa zakłócony. Wymieniłem filtr, zrobiłem test przelewowy paliwo nie pojawia się ani przed ani za filtrem tzn. Pompa nie działa, nie wiem jaka jest przyczyna. Na wtyczce do pompy mam napięcie na dwóch pinach w pozycji kluczyka 1 a na trzecim w pozycji kluczyka 2 wie ktoś czy powinno tak być lub jest coś nie tak Proszę o pomoc nie chce niepotrzebnie inwestować w pompę jestem tutaj nowy jeżeli zły temat lub coś nie tak to przepraszam. Z góry dziękuję i Pozdrawiam miłośników tej marki :)