Witam. Na wstępie. Zapalił mi się check. Chodziła nierówno na zimny. Po drugim odpaleniu zaczęła chodzić normalnie. Dziś wyleciał olej, zapaliła się kontrolka od płynu chłodniczego. Samochód został zgaszony. Odpalił normalnie po 5 minutach, brak jakiejkolwiek kontrolki. Nawet check się nie zapalił. Szukam na forum I nic nie widzę. Czy to głowica? Nie widać skąd wyciekł olej. Cały ekran zalany olejem i przód silnika.