Witam, chciałbym odświeżyć post bo nie wiem jak powinien być zamocowany i tak mam sterownik abs/asc w kabinie pod nogami pasażera bo jest to model 96r. i one tam właśnie miały sterownik a nie jak w poźniejszych modelach od 98r. zintergowany z agregatem, czyli pompą.
Witam mam prośbę czy mógłby ktoś podesłać mi zdjęcie jak powinien być zamocowany sterownik abs w e39 96r bo wisi nad nogami pasażera i nie wiem jak bo tam zamocować
Witam, otóż mam taki problem, od niedawna w mojej E39 520i nie działa ciepły nawiew lecz gdy włączę nawiew na przednia szybę ciepłe powietrze zaczyna lecieć nie mam pojęcia co może być tego przyczyna
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.