Tak podłączyłem i niby nie ma żadnych błędów oprócz,, podgrzewanie filtra paliwa--status nieczynny". Świece żarowe wymieniłem miesiąc temu bo miałem uszkodzone i myślałem że to przez to może ale problem nadal występuje. Filtr paliwa wymieniłem około 4 miesięcy temu (8000km). Paliwo tankowalem na Orlenie jednak ostatnie 2 pełne baki tankowalem na Lotosie ON dynamic i myślę że tak już zostanie ponieważ słyszałem że na Lotosie jest jedno z lepszych.