Treść opublikowana przez kianek
-
M Performance parts dla G20
kupujaxc auto dobralem wszystko oprocz dyfuzora. mialem zacme umyslowa i myslalem,ze nie bedzie potrzebny....jednak sie mylilem.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
jedz do innego serwisu. najlepiej zrob sobie wycieczker do DE
-
M Performance parts dla G20
wiatm. myslalem ze bez dyfuzora sie obede ale nie d rady. rozumiem ze musze kupic 4. Tylny dyfuzor czarny połysk - 51192455821 5. Dokładka do tylnego dyfuzora (wymaga także opcji nr 4) - 51192455856 gdzie znajde okleiny m-performance do srodka? gdzies kiedys opgl;adalem ale nie moge trafic czy sa orginalne dystanse do g20? korzystam z https://www.leebmann24.de/ czy sa lepsze miejsca na zakupoy?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
A drugie pytanie? Czy po doposazeniu w nakladke zderzaka i splitery prześwit zmniejsza sie tak,ze ledwo pokonuje spiacych policjantow? Czu kazdy co ma mperformance tez tak ma? Auto wyglada kosmos ale ciezko sie jezdzi
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Jak to 8 miesięcy? Jestem w trakcie konfigurowania i w salonie mówią 3 miesiące. Pierwsze auto - zostalem wydymany z kolejki Drugie auto - w czerwcu było gradobicie i auto zniszczone Dopiero 3 auto trafilo do mnie Ale zadowolony jestwm- sprzedawca sie postaral i dal duuuuzy rabat
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
02fv- mam po vinie ale guziczka brak
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
To ja nie ma przełącznika.dziwne. sprzedawca ma wyjasnic.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
wczoraj po 8 m-c oczekiwania odebralem auto. mam dwa pytania mam 330i RWD M-Pakiet i zawieszenie adaptiv......nie mam w srodku przelacznika adaptiv. kolega ma 320d i pod pryciskiem eko pro ma daptiv. u mnie on nie wystepuje. w zamowieniu jest, w speyfikacji i po VIN-ie - wszedzie mam adaptiv a przycisku brak co jest? i zalozylem pakiet m-performance. myslalem ze ze przeswit zmniejszy sie o 1 cm a zmniejszyl sie tak bardzo ze ciezko sie jezdzi. zderzak siedzi nizej niz np. 850i czy z4 .. czy to normalne?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
dokladasz up7 i gladeny za 5k i masz lepiej niz hk
-
Powloka ceramiczna
niektorzy cale zycie marza o takim wozidelku codzienny,
-
BMW 3 G20 - spalanie
do 140km/h 330i zadziwia oszczednoscia ponizej 7 mozna zejsc. przy 160 pali okolo 8,5 , przy 170 9,0
-
Nowa jedynka
jakie jest srednie spalanie 135i?
-
330i - pojemność zbiornika paliwa
blad w druku. na www nie ma opcji powiekszenia baku
-
330i - pojemność zbiornika paliwa
59l . nie ma mozliwoisci mniejszego w 330
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
cos wspominal o 1200zl
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
ile zaplaciles za klocki? od kolegi wolaja jakies kosmiczne pieniadze
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
pociesze Cie ze nie jestes jedyny......kolega ma 320xd i po 16tys km wymiana tylnych klockow.
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
raczej wina stabilizacji toru niz tempomatu. ale o wymianie tylu po 18tkm nie slyszalem jeszcze
-
Fjord Blue Individual
Nie żartuj, to żaden rabat przy takim przypadku kolorystycznym.... ja już usłyszałem deklarację 20% rabatu na nowe m340i, ale planuję cisnąć dalej ;-) dodatkowy rabat. zakladam ze kolega dostal 15% prz zamowineiu. teraz dodatkowe 15% za kuche z kolorem. czyli 40kpln.
-
Fjord Blue Individual
mogli dac 10-15% rabatu to zabralbys auto i dal skore do barwienia. bez wiekszego pronlemu zrobiliby
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Tak się pocieszam. Pierwsze miesiące najtrudniejsze dla nowego auta.....A ja jeżdżę demo. Ale jak odbiore swoje nie bedzie już takiego wow. Niby już jedzie do kraju ale juz to słyszałem kilka razy...
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Co mogę zrobić bo ręce opadają?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Ja zamówiłem 23.03 i dalej nie mam 23 marca.to nie błąd. Niby było gradobicie A auto stało na fabrycznym parkingi. Dali 330 jako zastępcze i Bujak się nim od lipc
-
Rabaty na nową serię 3 g20
niebieska testowa 330i rwd w Lubiniu. jezdze nia od miesiaca :D
-
M Performance parts dla G20
jest sport plus "ustawienia wyjatkowo dynamiczne" szkoda ze dziwieku z sportplus nie mozna ustawic na comfort.