Witam wszystkich! Mam taki sam problem z wycieraczkami w E46 318i 2001r. Pracują bez wlozenia kluczyka caly czas jak tylko podepnę klemy do akumulatora. Sytuacja zaczęła się po dłuzszym postoju auta, nie wprowadzałem żadnych modyfilacji, auto mam juz kilka lat. Bardzo proszę o pomoc, od czego zacząć, albo o polecenia dobrego warsztatu w Warszawie, takiego, który zna się na rzeczy. Pozdrawiam, Łukasz