Skocz do zawartości

lepek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lepek odpowiedział(a) na lepek temat w E36
    nio sprawdziłem wydech i przebiłem katalizator ale nic nie pomogło :( prosił bym o jakiś rady moze byc jakić czujnik uszkodzony??
  2. lepek odpowiedział(a) na lepek temat w E36
    tak co byłem u tych kolesi co wimieniali mi pompę był podłaczony! ale powiedział ze nie ma zadnych błedów!!! ale zaczne od wydechu .... dzięki!!
  3. lepek odpowiedział(a) na lepek temat w E36
    przepraszam bardzo za wyrazenie ...... :oops: :oops: włanie myslę o tym zeby wyciagnąć bebechy z katalizatora!! turbina była sprawdzana i słychać ją :D więc myślę ze to nie to?? a mogł paść jakiś czujniki??
  4. lepek opublikował(a) temat w E36
    witam wszystkich jestem nowy..... :D i od grudnia posiadzaczeb betki E36 325 TD 92.Rkupiłem ją z uszkjodzona poompą wtryskową!!! dałem do regeneracji .. i koles zrobił ale tylko na jakiś tydzień!!!! szła przez chwile spoko !! ale się skończyło!!! pozniej pojechałem gdzie indziej i wymieniłem pompę na nową z bosh-a!!! ale cos jest nie tak autko nie chce sięzbierać czasami na obroty!! nie reaguje na pedał gazu :( kolesie mi powiedzieli ze to moze byc wina katalizatora bo ostatnio jak byłem na trasie to stasznie kopcił!! az miałem kawałki jakieś czarne na tyle!!!! I NIE WIEM CO MOZNA ZROBIĆ W TEJ SYTUACJI?? CZY WALNĄ JAKIŚ CZUJNIK...?? PROSZE O POMOC POZDRAWIAM :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.