Witam. Zakupiłem poliftowe lampy zwykła soczewkę i tutaj zaczynaja się schody. Myślałem ze wystarczy tylko podłączyć , kupiłem wtyczki tzn przejściówki na Allegro schemat ogólnie znalazłem ale: po podłączeniu lamp tylko przednich zwykłej soczewki musiałbym kodować jakiś moduł bądź wymienić ?moze ktoś wie czy dostanę przejściówkę bez żadnych przeróbek żeby tylko wpiąć ? Proszę o pomoc .