Witam, proszę o pomoc. Jezdżę E- 34 z M 50 i prosta instalacją gazową. Wymieniłem niedawno świece i nie jestem zadowolony z pracy silnika. Mój gazownik polecił mi założyć BRISK jednoelektrodowe i zrobiłem na nich 50 tkm. Mieszkam teraz w Anglii i nie dostanę tu BRISKÓW. Czy ktoś mógłby mi podać symbol świec NGK najlepszych do gazu? Czy może jakieś inne sugestie? Dziękuję Darek
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.