Witam. Wczoraj po wymianie świec wyskoczył mi check i wraz z nim kontrolka rezerwy paliwa. Samochód pokazuje kod bledu cc-id-275. Przed wjechaniem na garaż było wszystko ok, samochód chodził perfekcyjnie i było tankowane paliwo. Po podlączeniu pod kompa wywala błędy 2D1A, 2D1B.. Podczas jazdy stacił moc i wygląda na to ze chodzi w trybie awaryjnym..... O co tu chodzi ?? Mechanik odpinał cewki zeby dostac sie do swiec. Czy to mozliwe zeby coś nieumyślnie zrobił?