Witam Od pewnego czasu wyświetla mi się błąd o podwyższonej emisji zanieczyszczeń. Wyczyściłem EGR, sprawdzony przepływomierz powietrza, ogólnie wszystkie połączenia które wskazywałyby na powód usterki. Sam mechanik rozkłada już ręce...Błąd po usunięciu wraca po jakimś czasie, tzn sam sie pojawia i sam znika, niestety nie wiem dlaczego. Samochód działa poprawnie , nie ma żadnych problemów z nieprawidłową praca silnika, wkurza tylko kontrolka. Prosze o pomoc.