Szkoda że nikt nie odpisał, ale w między czasie wziałem sprawę we własne ręce i dzisiaj wyciągnołem skrzynie (z dużą pomocą przyjaciela). Już przy odkręcaniu koła zamachowego od konwertera sprawa była oczywista, mianowicie po odkręceniu śrub wypadły dwa rogi trójkątnej blachy. Nowa w sklepie kosztuje 250 zł, ale udało mi się zdobyć używane i kompletne koło zamachowe od znajomego za 30 pln-ów. W całej tej sytuacji miałem dużo szczęścia, że nie urwał się trzeci róg cholernej blaszki. Mam nadzieję że komuś pomoże mój wątek.