Cześć, Korzystałem, wymienili cośtam w vanos i przy okazji napinacz rozrządu. 1. Jedziesz do bmw (albo dowozisz skorupę lawetą)- stwierdzają usterkę. 2. Mówisz, że masz Wagasa. 3. Rejestrują szkodę i dostajesz link do zgłoszenia gdzie możesz przejrzeć wycenę, historię komunikacji. 4. Przyjeżdża rzeczoznawca i decyduje, czy zgłoszenie jest zasadne. Jak rozmawiałem w serwisie to oprócz przypadku jakiejś tulei w zawieszeniu to nie było problemu z wypłatą. Cała procedura ok 4 dni. Miłego.