Witam, oglądał ktoś może te autko. Przebieg super niski i trochę jestem podejrzliwy. Auto kupione w polskim salonie co jest dla mnie plusem. Co prawda silnik słaby ale cała reszta ok. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-163km-f31-salon-pl-i-wl-serwisowany-w-aso-bezwypadkowy-ID6zCgz0.html#d5c229d0fe za wszelkie informacje będę wdzięczny.
witam kolegów, chciał bym kupic te auto https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-luxury-line-xenon-navi-pakiet-chrom-pdc-zarejestrowanapl-ID6zsWF9.html#4ba95a6914 facet twierdzi ze faktyczny przebieg to 150 tys. co nim myslicie?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.