-
[e46] 320d nie odpala
Przy ściśnięciu przewodu paliwowego zwrotnego co idzie z filtra do chłodnicy filtra czy co to jest bąbelki znikają podczas pracy silnika. Czyli musi mieć dziurę ten metalowy bo jest trochę poobcierany
-
[e46] 320d nie odpala
Niby wszystko dobrze wyglada ale w przewodzie zasilającym jest ten bąbel który trochę się przesunął jak dłużej kręciłem oraz cofający jest prawie pełny oprócz tak gdzieś 5cm od filtra bo tam powietrze jest
-
[e46] 320d nie odpala
W przewodzie doprowadzającym paliwo do pompy jest pęcherz paliwa na ~5cm a w przewodzie zwrotnym lecą malutkie pęcherzyki powrotem do filtra
-
[e46] 320d nie odpala
No tak chyba jest, bo odrazu paliwo sie nie cofnie to odpala normalnie a po jakimś czasie jak sie cofnie to tylko na plaku odpali. A pod samochodem przewodów nie sprawdzać czy tez sprawdzić ? Z niebieskim jest coś chyba nie tak tak przynajmniej ni się zdaje bo ciężko go sięgnąć bo jest już między filtrem a podwoziem
-
[e46] 320d nie odpala
On na problem odpalić na zimno a potem normalnie odpala od strzała. A jak najlepiej sprawdzić szczelność ukłądu paliwowego ?
-
[e46] 320d nie odpala
No nic nie czuć. Na plaka odpali odrazu pochodzi chwile nie równo a potem jak gdyby nic.
-
[e46] 320d nie odpala
Chyba tak zrobię . Postał pare godzin i jak chciałem odpalić to odrazu odpalił pochodził chwile nie równo i zgasł i znowu nie odpala
-
[e46] 320d nie odpala
Po zaslepieniu EGR odpalił z trudem dymił na bialo potem lekko czarny i zaczął normalnie chodzić i odpalać . A jak sprawdzić poompę w inpa ?
-
[e46] 320d nie odpala
m47. Nie jeszcze nie probowałem. Najpierw podładuje aku
-
[e46] 320d nie odpala
Witam, ostatnio wróciłem do domu nic się nie działo z samochodem normalnie chodził. Rano gdy chciałem odpalić go to juzn ie odpalił. KOmputer na poczatku pokazał bląd z EGR to usunałem i juz zadnego nie było. To pokreciłem go dłużej i odpalił ale jak puściłem gaz to odrazu zgasł. Kopcił na biało strasznie. W czym szukać problemu :C
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
I własnie tu problem, tuleje zostały wymienione przed wczoraj ale przed wymiana tak jakby mniej było ale nie jestem juz pewny bo nie jezdzilem 2 tyg :/
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
Witam, mam taki problem ostatnio z bmw. Podczas jazdy na początku nie bije kierownica, ale po dłuższej jezdzie zaczyna bić podczas hamowania przeważnie z dużej prędkości oraz podczas jazdy z dużą prędkością też bije, ale po np chwili w korku nic nie bije nawet podczas hamowania, albo bo dłuższej spokojnej wolnej jezdzie też przestaje bić. W czym szukać problemy ?