Wyglądała całkiem ok, chociaż silnik wydawał takie dziwne tykanie, raz znikało raz się pojawiało oraz zastanawiający był fakt, że na nadkolach zaczynał się pojawiać mech, a przy wlewie paliwa i pod maska był taki jakiś dziwny syf-ni to błoto ni nie wiadomo co
Witam, szukam e90 i znalazłem takie, co o niej sądzicie? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325i-218km-1wl-ks-serwis-navi-skora-2xkola-alu-oryginal-z-niemiec-ID6zvTLH.html#9edeb6c26c oglądałem
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.