Wybacz, myślałem, że jest jakoś zablokowany czy coś, mój błąd. Zmyliła mnie pewna lista z najprzydatniejszymi wartościami, gdzie było podane, że dla samochodów sprzed wrześniem '05 trzeba zaktualizować CAPPL. W module MASK mam ustawione mp3 na 'aktiv', a mimo to nie czyta mi MP3 z płyty, ktoś poradzi w jaki sposób najlepiej je odblokować i czy w ogóle to możliwe bez zmian hardwarowych? :)