Witam Miałem podobny problem i przechodziłem tą procedurę z samochodem tylko że mi nie ukradli dokumentów. Najpierw musisz wyrobić nowe dokumenty do samochodu, ponieważ w serwisie mają taką procedurę że musisz im okazać dokumenty że jestes jego właścicielem. Zgłaszasz się do serwisu z samochodem i dokumentami ( niestety jeśli nie masz kluczyków to tylko laweta) i oni mając samochód i dokumenty w ciągu 7 dni roboczych sprowadzają ci nowe kluczyki a stare wykasowuja z komputera więc starym kluczem już samochodu nikt nie zapali.