Witam wszystkich!!! Ostatnio zamontowalem ringi COB w hidretrofit i umiescili te ringi za oryginalnymi ringami i efekt jest taki sobie ze tak powiem. Mam pytanko do Turek v10 badz do kogos innego kto montowal COB w swoich lampach. Jak u was zostalo to zrobione? Wyrzuciliscie oryginalne ringi czy zostaly na swoim miejscu? Pozdrawiam Serdecznie!!!!!
90 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.